Iranienii s-au ridicat de la masă și au părăsit prima rundă a negocierilor cu americanii după un mesaj considerat insultător transmis de Donald Trump
Delegaţia iraniană a părăsit locul în care se desfăşoară tratativele cu Statele Unite în Elveţia, după un mesaj considerat "insultător" din partea preşedintelui american Donald Trump.
21 Iunie 2026